Report ze studia!

Duben 25, 2014

Zpět doma ze studia!

Duben 09, 2014

Tak jsme se vrátili ze Šopy! Po usilovných přípravách, které trvaly bezmála od začátku ledna, jsme odcestovali na jižní Moravu do studia Šopa, abysme opět zvěčnili naší tvorbu do digitální podoby. Sami jsme byli plni očekávání a trochu i nervozity, zvlášť když se před námi ve studiu domíchalo poslední CD Arakain:-). Ve studiu jsme strávili opravdu výživných 10 dní, kdy se pracovalo doslova od rána do večera. I když jsme si občas řikali, co že jsme si to sami na sebe vymysleli, vše se dotáhlo do úspěšného konce a o to více se můžete na nové nahrávky těšit! Musíme se ale přiznat, že jsme si udělali čas i na jiné věci, než je jen muzika, a se zvukovým mistrem Staňou (my ho nazývali kouzelníkem) jsme vyrazili i do místních hor. Poslední aktualita na webu studia Šopa ostatně hovoří za vše a můžete zde vidět i pár obrázků, na kterých figurují naše maličkosti. Už brzy se dočkáte i krátkého video reportu z nahrávání.

Do sekce koncerty také přibylo několik dalších položek na léto. Sledujte náš web!

2014!

Leden 01, 2014

Vítáme vás v roce 2014! Chtěli bysme poděkovat vám fanouškům za přízeň, kterou jste nám projevili v uplynulém roce. Moc si toho vážíme! Už teď můžeme prozradit horkou novinku, že se letos na přelomu jara/léta objevíme s novým CD. Momentálně usilovně pracujeme na přípravách na nahrávání, nových skladbách a na aranžích a soudě podle předběžných demo skladeb to bude opravdu nářez! Určitě se tady objeví i report z příprav:-). Kdo byste nás chtěl vidět už co nejdříve, máte možnost v pátek 10.1. v klubu Uhelna na maturitním plese Střední zdravotní školy Písek. Rock on!

Díky Kaine!!

Listopad 09, 2013

Včera v Kainu super pařba!! Skvělej kotel a atmosféra, jste super!! Poděkování patří rovněž kapelám Eagleheart a Second Chance! Je vidět, že v Praze metloš prostě žije! Brzy zase naviděnou a jak se říká: "Rock the Metal!!":-)

V pátek v Kainu!!

Listopad 03, 2013

Díky Vám všem, kteří jste dorazili včera do Divadla pod Čarou a vytvořili pro nás příjemnou atmosféru. Naše díky patří rovněž kapelám Araxa a Rain.

Pokud byste nás chtěli spatřit tento pátek, neváhejte a doražte do klubu Kain v Praze na Žižkově, kde zahrajeme se skvělými kapelami Eagleheart a Second Chance!

Koncert Pod Čarou!

Říjen 21, 2013

Po několika koncertech v různých koutech republiky se opět vracíme do domovského města Písku, abychom vám předvedli nové písně, novou show a mnoho dalších věcí. Koncert proběhne 2. listopadu v písecké Podčáře za pomoci metalových těles ARAXA a RAIN! Všichni jste srdečně zváni. Keep Rockin'...!

BudRockFest

Říjen 13, 2013

Děkujeme za včerejší podporu na Budrockfestu. Další akce, na které se můžeme vidět, bude 2.11.2013 v Písku, více informací dodáme v nejbližší době.

BudRockFest

Říjen 06, 2013

Již tuto sobotu vystoupíme na festivalu BudROCKfest v Českých Budějovicích, kde mimo jiné budou hrát například Dragon's Eyes, Rimortis a spoustu dalších. Celá akce se koná v Gerbeře a my vlítneme na věc v 18:45 na Nosferatu Stage v prvním patře budovy. Těšíme se na vás!

Budrockfest

Frovfest

Září 26, 2013

Hrajeme ve 14 hodin.

Frovfest

Koncert v Písku v Papíráku!

Září 25, 2013

Děkujeme všem za sobotní parádní atmosféru v Papíráku.

Jste skvělý!

Koncert v Písku v Papíráku!

Září 16, 2013

Po úspěšně zvládnutém přejezdu do Nového Města pod Smrkem na festival FRYYFEST a zpět do Vodňan si někteří z nás dopřáli menší dovolenou. Teď už jsme zase v plném hudebním nasazení a můžete se na nás těšit již tuto sobotu v klubu Papírák v Písku, kde zahrajeme společně s kapelami Nuclear Bastard, Warhawk a StoneHills.

Tešíme se na Vás!

Dvojkoncert v sobotu!!

Srpen 19, 2013

Díky Vám všem, kdo jste vydrželi v Protivíně až do pozdních hodin a vytvořili super atmosféru. Bylo nám ctí celou Pařbu na Belváči zakončit!!

Už v sobotu 24.srpna vystoupíme v Novém Městě pod Smrkem na open air festivalu FRYYFEST, kde zahajujeme sobotní program, tak nás přijďte podpořit:-) . Večer pak ještě zahrajeme ve Vodňanech v rock baru Madona na křtu CD kapely StoneHills.

Budeme se na Vás těšit.

Letní rocková pařba na Belváči

Srpen 8, 2013

Doražte v pátek 16.srpna do Protivína na Belvedér. Zahrajeme spolu s kapelami Araxa a Krypton. Bude to parádní pařba!!

Belveder

Rock pod Hrází

Červenec 18, 2013

Celou akci startujeme ve 13:00 tak doražte, budeme se těšit!!

rock_pod_hrazi

Přeštěnice - díky!!

Červenec 15, 2013

Díky všem fanouškům a účastníkům Open Air Music Festu Přeštěnice, kteří nás přišli podpořit během našeho vystoupení na Muzikus music stage a v tvrdé konkurenci kapel pro nás vytvořili super publikum! Užili jsme si to náramně! V sekci koncerty sledujte další akce, brzy se zase uvidíme!

Pozvánka na Open Air Přeštěnice

Červenec 01, 2013

Video z Divadla pod Čarou!

Červen 27, 2013

Níže můžete shlédnout video z koncertu v Divadle pod Čarou, které pro nás natočili naši fanoušci. Kvalita záznamu sice není nic moc, ale atmosféra v klubu, kterou jste vytvořili, hovoří za vše! Příjemný poslech!

 

Nový web spuštěn!

Červen 27, 2013

Rádi bychom Vás přivítali na našem novém webu, kde odteď budou všechny důležité informace o nás, našich koncertech, k dispozici je nová fotogalerie a konečně si můžete stáhnout v sekci Downloads album True Or Lie v dostatečné kvalitě! Také nám přibyla další živá vystoupení a mnoho dalších je v jednání, tak se máte na co těšit! Více v sekci Koncerty!

Motosprint zrušen!

Červen 01, 2013

Motosprint dnes zrušen kvůli nepříznivému počasí.

Motosprint ve Vodňanech!

Květen 27, 2013
podcara

Poděkování Vám fanouškům

Duben 24, 2013

Díky Vám všem, kdo jste zavítali v pátek do Divadla pod Čarou. Vytvořili jste skvělou atmosféru a musíme říct, že pro takové publikum je opravdu radost hrát. V nejbližší době přidáme do galerie taky super fotky, které pro nás nafotila Adriana Suchanová. Momentálně si musíme dopřát menší pauzu, ve které se náš zpěvák Standa podrobí zdravotnímu zákroku na jeho hlasivkách, aby pro Vás mohl zpívat tak jako doposud. Doufáme, že vše dopadne dobře a uvidíme se 1.6. na vodňanském Motosprintu. Mějte se fajn!

Metal Párty Pod Čarou

Duben 02, 2013
podcara